Duben 2008

Upíří chutě part 7

30. dubna 2008 v 9:00 *Upíří chutě*
Jacob, když si všiml, že Gackt usnul, se uvelebil v křesle. Měl chuť jít ven, ale nemohl tady Gackta nechat samotného. Co kdyby se mu něco stalo? Místo toho se pokusil usnout. Byl dost unavený, protože o Gackta pečoval skoro celé tři dny, po které byl v bezvědomí.
Konečně se mu podařilo usnout... Zdál se mu sen o tom, jak by jeho život vypadal, kdyby Gackta nikdy nepotkal.
Když se po několika hodinách probudil, byla tma. Chtěl se znovu podívat na Gacktovy rány, ale postel byla prázdná. Pečlivě prohledal celý dům, ale nikde ho nenašel. Zkusil to tedy venku. Sotva vyšel z domu, našel ho nehybně stát uprostřed mýtiny, kde se před čtyřmi dny odehrál onen osudný zápas.

Upíří chutě part 6

23. dubna 2008 v 9:00 *Upíří chutě*
Jacob ani Kim nevěděli, co se vlastně stalo. Zahlédli pouze nějaký temný stín, který se na ně řítil a vzápětí z domu vyskočil Gackt a ten stín srazil.
Gackt i Norvel se ihned po dopadu postavili na nohy.
"Jacobe, běžte okamžitě do domu!" vykřikl Gackt. Bylo to snad poprvé, kdy z nějakého důvovu musel zvýšit hlas. Nechtěl totiž, aby se těm dvěma něco stalo. Po očku je sledoval, dokud se za nimi nezavřely dveře, přitom ale Norvela nespustil z očí.
Hned, jak Jacob zavřel dveře, Kim se rozběhla k oknu. Chtěla vidět, jak si Gackt s nově příchozím poradí. Po chvíli se k ní přidal i Jacob. Společně sledovali dvě tmavé postavy, přecházející v kruhu proti sobě a možná spolu o něčem mluví. Vypadalo to, že vlkodlak už pomalu, ale jistě ztrácí trpělivost.


chudáček muj unavený...

16. dubna 2008 v 13:45 | niki-chan |  obrázky
Je to jen pár obrázků ale i tak to stačí když sem je viděla nevěděla sem co na to říct.

Upíří chutě part 5

16. dubna 2008 v 9:00 *Upíří chutě*
Norvel byl ukrytý ve křoví nedaleko opuštěného domu. Myslel si, že by mohl být jeho skrýší, jeho útočištěm. Jaké ale bylo jeho překvapení, když z domu vyšly tři postavy. Dva muži a jedna žena. Podle jejich postoje ihned poznal, že jsou to upíři. On se k nim ale nemohl přidat. Nebyl z jejich rodu. Byl jejich protivníkem - vlkodlakem.
Dva upíři pomáhali své společnici poznávat její sílu, předávali jí své zkušenosti a cvičili ji v umění boje. Stále je sledoval. Asi tak po dvou hodinách si upíři udělali přestávku."Vedeš si skvěle, Kim," řekl ten menší upír. Vyšší jen s úsměvem přikývl.
"Budeme ještě pokračovat?" zeptala se Kim unaveně.
"Ne, myslím, že by to pro dnešek už mohlo stačit," řekl Jacob. "Souhlasíš, Gackt?"
Gackt stál nehybně opodál a pozorně naslouchat. Něco nebylo v pořádku. Cítil, že je někdo sledoval.
"Ehm... Gackt?" Kim si o něj začínala dělat starosti. "Jsi v pohodě?"
"Cože? Ano, jsem v pořádku, Jen jsem se zaposlouchal," řekl s úsměvem. "Pojďme dovnitř." Když odcházel, ještě se letmo rozhlédo po okolí. Nic už však nezaslechl ani nezahlédl, a tak se ztratil v domě.

Jakmile si Norvel všiml, že se jeden z upírů téměř nehýbá, uvěomil si, že o něm nejspíš ví, ale nebyl si tím tak jistý. Pro každý případ se však ukryl hlouběji do křoví, ale tak, aby na dům stále dobře viděl. Neměl ve zvyku se někde schovávat, ale něco, možná někdo, ho k tomu přinutil. Když o tom chvíli uvažoval, uvědomil si, že to nejpíš mohl způsobit ten vyšší upír, který se ostražitě, a možná i zkušeně, rozhlížel po okolí

- o hodinu později -


Upíří chutě part 4

9. dubna 2008 v 9:00 | Jablik |  *Upíří chutě*
"Ty ji chceš přeměnit?" zeptal se Gackta. Ten s úsměvem přikývl.
"Až se probudí, nesmíme ji nechat utéct," podíval se na Jacoba. "Buď nablízku, pomůžeš mi."
"Ok," řekl.
Čekali.
Dívka pomalu přicházela k sobě. Hned jak se v posteli posadila, Gackt už byl u ní. Vykřikla a chtěla mu utéct, jenže Jacob jí zastoupil cestu. Byla v pasti. Gackt se k ní pomalu blížil. "Jak se jmenuješ?" zeptal se mile.
"Kimberly," řekla tichým, vystrašeným hlasem. "Co po mě vůbec chcete?"
Gackt se usmál. "Uklidni se Kim. Bude to pro tebe lepší." Jemně ji zatlačil do kouta a kousl ji do krku. Omdlela. Jacob ji odnesl do postele a spolu s Gacktem čekal, až se probudí.
"Až přeměníš prvního člověka, nebudeš mě už potřebovat. Naučil jsem tě všechno, co jsem mohl,"


Zamilovaný upír

8. dubna 2008 v 16:38 | niki-chan |  *Zamilovaný upír*
Zdá se mi to jako včera, když jsem ho potkala poprvé. Jenže to už je 8 dlouhých let. Tenkrát mi bylo 17 let. Šla jsem zrovna domů, když jsem viděla na místě, kde nikdy nic nebylo, velký dům podobný zámku. Brána byla otevřená, tak jsem tedy šla dovnitř. Otevřela jsem dveře a vešla do domu.
Vevnitř na mě promluvil záhadný mužský hlas. "Pojď dál, neboj se," řekl ten hlas. Následovala jsem ho do pokoje. Na gauči, jestli se tomu dá tak říkat, seděl mladý muž. Podle mě vypadal na 20 let. Měl na sobě černý kožený kalhoty, bílou podlouhou košili a tmavě hnědý kožený kábát dlouhý asi tak po kolena. Pobídl mě, abych si sedla, tak jsem ho poslechla a sedla si proti němu. Okouzlily mně jeho hluboké pronikavé oči. Najednou jsem zapoměla, kam sem to vlastně šla.

Tady jsou společně

6. dubna 2008 v 11:27 | niki-chan |  *KAT-TUN

Upíří chutě part 3

2. dubna 2008 v 9:00 | Jablik |  *Upíří chutě*
Poté se znovu ukryli ve tmě a čekali na další kořist. Čekali dlouho, málem až do svítání. Jacob už byl příliš netrpělivý a tak se Gackt rozhodl, že se radši přesunou do domu, kde se Jacob stal upírem.
Vyšlo slunce.
Jacob ležel v posteli s rukama za hlavou.
"Jak ses vlastně stal upírem?" zeptal se.
Gackt seděl na okně a s nepřítomným výrazem se díval ven.
"Nechci o tom teď mluvit. Nestojím o něčí lítost."
Jacob ale stále naléhal. A tak se Gackt rozhodl porušit své předsevzetí, které si dal už před více než třemi tisíci lety.