Anime Jaro + Léto 2012

20. dubna 2012 v 18:20 | niki-chan, Jablik |  anime zprávy
Vím, že je na jarní nabídku anime krapet pozdě, ale aspoň něco málo o tom musím napsat.


I když jsem nesledovala první sérii, druhá série anime Kore wa Zombie desu ka? Jigoku Hen mě donutila si stáhnout tu první. Nelitovala jsem. Celé se to točí okolo kluka, zombie, jménem Aikawa Ayumu, kterého potkávají různé události, pohromy či trapné situace. Doporučuji všem, kteří se rádi zasmějí.

Další anime na mém seznamu zaujímá jedna z novinek a sice Acchi Kocchi. Na první pohled se vám bude zdát, že jde o anime pro děti, kresba je docela jednoduchá až chibi, ale objevují se tam vtipné fráze či situace, které naopak pochopí starší. Vy, co máte rádi romanci a komedii, sledujte, jak se dál bude vyvíjet vztah dvou hlavních postav.

Kurokami Medaka, nejsilnější dívka v anime Medaka Box, vede studentskou radu. Nabízí pomoc 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a to každému, kdo vhodí do její schránky žádost o pomoc či vyřešení určitého problému. S vedením rady jí pomáhá její kamarád z dětství Zenkichi a vypadá to, že se rada rozroste o další členy.

Dalším anime je Zetman. Jin je záhadný chlapec (od druhé epizody teenager) se zvláštním kroužkem na hřbetě ruky. Je mimořádně nadaný v boji a dokáže se přeměnit na podivnou postavu - Zet. Spolu s dávným kamarádem bojují proti bezpráví a násilí. Toto anime je řazeno jako hororové.

Potom tu máme Accel World. Narozdíl od většiny anime, v tomhle je hlavním hrdinou obtloustlý malý kluk Haruyuki, kterého ve škole šikanují a proto utíká do virtuálního světa. Díky jedné studentce se dostane k souboru Burst Brain, který mu pomůže vyřešit některé situace. Ovšem má to i jinou stránku... umožnil si tím i přístup do virtuálního světa zvaného právě Accel World, který se odehrává ve zlomku sekundy našeho času.

Posledním z jarního výběru je Hiiro no Kakera. Nevím přesně, co bych o tom měla napsat. Hlavní postavou je dívka Tamaki Kasuga, jejíž babička chce, aby převzala její místo Tamayohime. Měla by mít nějaké nadpřirozené schopnosti, ale prozatím se u ní nic neprojevilo. Budoucí Tamayohime chrání pět bishíků.


Z letních anime se těším pouze na dva tituly.

Kyoukai Senjou no Horizon Second Season... Pokud jste viděli první sérii, pak nemusím psát o čem toto anime vlastně je. Pokud jste to ještě neviděli, nenechte se odradit hlavní postavou... na jeho obranu musím říct, že to, o co usiloval, se mu nakonec přece jen povedlo. O druhé sérii toho moc nevím, ale doufám, že navážou na konec první.

Asi nejvíce se těším na Sword Art Online. Představte si, že byste hráli online hru, ze které byste se ale nemohli odhlásit. Po tom, co jste byly (ve hře) transportováni na jakési shromaždiště, se zjeví podivná postava s oznámením, že jedinou cestou ven je dostat se na vrcholek hradu, do stého poschodí, kde máte porazit posledního "bosse". Že se vám to zdá snadné? Ani náhodou. Když totiž zemřete v této hře, zemřete doopravdy. Místo na počítači totiž postavy hrají pomocí speciálních helem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama